Content

Blaty kamienne

Zarówno blaty łazienkowe, jak i kuchenne to powierzchnie, które powinny być niezwykle odporne na każdego rodzaju uszkodzenia. Każdemu kto projektuje te pomieszczenia zawsze zależy na tym, by podczas użytkowania nie powstały uszkodzenia i zarysowania, które mogłyby obniżyć wytrzymałość materiałów, oraz negatywnie wpłynąć na ich wartość użytkową i estetyczną. Najlepiej w tej roli sprawują się blaty kamienne. Wykonane z trwałych materiałów, a przede wszystkim dostosowanych do miejsca swojego przeznaczenia- zapewnią Państwu długie lata użytkowania, bez obaw o jakiekolwiek przypadkowe uszkodzenia.

Nasz zakład kamieniarski w mieście Poznań dysponuje bogatą paletą surowców, z których na co dzień wykonujemy blaty kamienne do łazienek i kuchni. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wybór takich materiałów jak:

   ► Na blaty łazienkowe:
- marmur,
- konglomerat marmurowy i granitowo-kwarcowy,
- granit,
- spiek kwarcowy.

    ►Na blaty kuchenne:
- granit,
- konglomerat granitowo-kwarcowy,
- spiek kwarcowy.

Podstawowymi zaletami blatów kamiennych z granitu, konglomeratu kwarcowego i spieku są między innymi wysoka odporność na ścieranie oraz zarysowania. Jeśli skorzystają Państwo z naszej oferty otrzymają Państwo również gwarancję doskonałych właściwości chroniących kamień przed nagłymi zmianami temperatury, oraz informacje na temat środków pielęgnujących i zabezpieczających. Wszystkie nasze blaty kamienne przygotowywane i dobierane są w taki sposób, by utrzymanie ich w czystości nie nastręczało użytkownikom żadnych problemów.

Jeśli zależy Państwu na podkreśleniu prestiżu własnej kuchni lub łazienki, nadaniu jej eleganckiego i jednocześnie nowoczesnego wyglądu oraz na inwestycji, która zostanie z Państwem przez długie lata, to blaty kamienne wykonane przez naszego kamieniarza spełnią wszystkie pokładane w nich nadzieje i oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu!


Copyritght "Imago" Usługi Kamieniarskie s.c.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie
jakiejkolwiek części serwisu, bez zgody
autora zabronione.
"Imago" Usługi Kamieniarskie s.c.
św. Michała 40 /46
61-118 Poznań
tel: 508 329 301
e-mail: salon@granity.poznan.pl
O nas / Promocje / Realizacje / Kontakt
Projekt:
Wykonanie: