Content

MARMURY

Niewiele istnieje rodzajów kamienia, które są w stanie dorównać marmurowi. Szlachetność i elegancja tego surowca jest tu dostrzegana już na pierwszy rzut oka. Powstały na skutek zmian w strukturze wapieni lub dolomitów, marmur jest obecnie jednym z najcenniejszych materiałów. Jego piękno i wytrzymałość imponują każdemu, kto ma okazję się z nim spotkać. Z naszą pomocą mogą Państwo cieszyć się nim we własnym domowym zaciszu.

O jego wartości decydują nie tylko bardzo dobre właściwości mechaniczne, ale również fakt, że wzory marmuru mogą być podobne, ale nigdy nie są powtarzalne. Znajdujące się na naszej stronie obrazy są więc jedynie poglądowe, jednak co do układu żyłek,odcienia itp. mogą się one różnić od przedstawionych materiałów. Ważną zaletą oferty marmuru, którą dysponujemy jest również bogata paleta kolorystyczna. To dzięki tak zróżnicowanym produktom jesteśmy obecnie w stanie sprostać wszelkim wymaganiom klientów z miasta Poznań i okolic.

Marmur nadaje się doskonale do wykonywania elementów wystroju wnętrz (kominków, posadzek,blatów łazienkowych, parapetów wewnętrznych) Istnieje również możliwość obłożenia nim ścian wewnątrz budynków.

Nasz zakład kamieniarski chętnie podejmie się dla Państwa wykonania z marmuru każdego elementu dekoracyjnego dostępnego w naszej bogatej ofercie. Ze swojej strony zapewniamy naszym klientom:
- szybką i kompleksową realizację zlecenia,
- atrakcyjny cennik materiałów i usług,
- wysoką jakość wykonania,
- profesjonalne doradztwo,
- indywidualne podejście do wymagań klienta oraz otwartość na przygotowane przez Państwa projekty elementów marmurowych.

Zapraszamy!

Grigio Legno
Bianco Carrara CD
Bianco Neve
Breccia Sarda Venato
Caffe Latte
Crema Marfil
Emperador Dark
Grigio Legno Brown
Nero Marquina
Bianco Polar
Rain Forest Brown
Rain Forest Green
White Vein

Copyritght "Imago" Usługi Kamieniarskie s.c.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie
jakiejkolwiek części serwisu, bez zgody
autora zabronione.
"Imago" Usługi Kamieniarskie s.c.
św. Michała 40 /46
61-118 Poznań
tel: 508 329 301
e-mail: salon@granity.poznan.pl
O nas / Promocje / Realizacje / Kontakt
Projekt:
Wykonanie: