Content

Parapety granitowe

Nasze profesjonalne usługi kamieniarskie oraz dobrej jakości narzędzia umożliwiają nam wykonywanie z kamienia naturalnego bardzo wielu elementów dekoracyjnych i użytkowych dla Państwa domów. Jedną z opcji z naszej listy wyrobów są parapety granitowe. Są one doskonałą alternatywą dla mało estetycznych i nietrwałych parapetów metalowych oraz plastikowych. Można je ponadto stosować zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz, bez obaw o to, że niesprzyjające warunki atmosferyczne wpłyną negatywnie na ich wygląd czy wytrzymałość.

Parapety granitowe, które możemy dla Państwa przygotować charakteryzują się wysoką elegancją i jakością kamienia, a także bogatym wzornictwem i paletą kolorów. Dzięki naszemu doświadczeniu, każdy klient, który zdecyduje się na naszą pomoc, otrzyma produkt o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie, co w przypadku parapetów granitowych jest jedną z głównych zalet. Nie straszne są im również wysokie i niskie temperatury, co ma swoje plusy zwłaszcza w przypadku, jeśli zdecydują się Państwo na modele zewnętrzne.

Zaletą parapetów granitowych wykonanych przez nasz zakład kamieniarski w Poznaniu jest również to, że odbierają je Państwo już zaimpregnowane, co czyni je odpornymi nawet na działanie barwników takich jak na przykład sok z cytryny i czerwone wino. Znacznie ułatwia to proces ich czyszczenia. W zależności od intensywności użytkowania-należy stosować impregnat częściej. Nie muszą się Państwo wtedy obawiać nieestetycznych przebarwień oraz negatywnego wpływu na wytrzymałość kamienia, który po umyciu długo będzie wyglądał tak samo jak w dniu, kiedy zlecili nam Państwo jego wykonanie.

Wszystkie parapety granitowe z naszej oferty tniemy na wymiar, impregnujemy oraz polerujemy, by nasi klienci otrzymali produkt najwyższej klasy. Jesteśmy również otwarci na sugestie klientów, zarówno jeśli chodzi o wykonanie, jak i użyty materiał.

Zachęcamy także do zapoznania się zresztą naszych usług oraz do kontaktu!


Copyritght "Imago" Usługi Kamieniarskie s.c.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie
jakiejkolwiek części serwisu, bez zgody
autora zabronione.
"Imago" Usługi Kamieniarskie s.c.
św. Michała 40 /46
61-118 Poznań
tel: 508 329 301
e-mail: salon@granity.poznan.pl
O nas / Promocje / Realizacje / Kontakt
Projekt:
Wykonanie: