Content

Schody granitowe

Możliwości zastosowania granitu w budownictwie są wręcz nieocenione. W naszej firmie w Poznaniu doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego oferta elementów wykonanych z tego surowca jest u nas tak duża. Schody granitowe są właśnie jednym z nich, a dzięki bogatemu wzornictwu kamienia, jego dostępności oraz atrakcyjnemu cennikowi są również jednym z częściej wybieralnych punktów usług przez nas świadczonych.

Jeśli zależy Państwu jednocześnie na elegancji i nowoczesnym charakterze wystroju domu to schody granitowe idealnie wpasują się w tę koncepcję architektoniczną. Można stosować je zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz budynku. Możliwe jest to dzięki ich niezwykłej odporności na warunki atmosferyczne, ale również na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Klimat domu ze schodami granitowymi jest bardzo przytulny, a fakt, że istnieje możliwość nadania im połysku jedynie podnosi prestiż takiego wnętrza.

Schody granitowe są nie tylko estetyczne, ale i praktyczne, gdyż materiał ten niezwykle łatwo utrzymać w czystości. Jego wysoka twardość zapewni Państwu doskonałe parametry czyszczenia, a odpowiednia impregnacja przyczyni się do zmniejszenia właściwości chłonnych tego kamienia. Nasze produkty z tej kategorii charakteryzują się ponadto dużą precyzją wykonania oraz umiejętnym ukazaniu naturalnego piękna użytego surowca.

Na co dzień zajmujemy się zarówno projektowaniem, jak i kompleksowym wykonaniem schodów granitowych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by nasza praca była oparta na projekcie naszych klientów lub zawierała elementy, które są dla nich szczególnie ważne. Swoje inspiracje w tym temacie czerpiemy nie tylko z własnej kreatywności, ale i z innych realizacji z całej Polski.
Zapraszamy!


Copyritght "Imago" Usługi Kamieniarskie s.c.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie
jakiejkolwiek części serwisu, bez zgody
autora zabronione.
"Imago" Usługi Kamieniarskie s.c.
św. Michała 40 /46
61-118 Poznań
tel: 508 329 301
e-mail: salon@granity.poznan.pl
O nas / Promocje / Realizacje / Kontakt
Projekt:
Wykonanie: